MUĞLA (İGFA) – Halk Günü uygulamasıyla ilçe halkının katılımı ve geri bildirimleriyle belediye hizmetlerinin daha etkin hale getirilmesini hedeflediklerini belirten Başkan Topuz, “Milas’ımız ile ilgili tüm görüş ve önerileri paylaşabileceğimiz halk gününe her Salı davetlimizsiniz.” açıklamasını yaparak yerel yönetim ve halk arasındaki iletişimi güçlendireceklerini ve sorunları daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacaklarını ifade etti.
Related Posts
Taksim-Kabataş füniküler hattında teknik arıza
İstanbul’da, Taksim-Kabataş füniküler hattında teknik arıza nedeniyle seferler yapılamıyor.
Milli takımda deprem
Millilerin İtalya ile oynadığı hazırlık karşılaşmasında sakatlanarak oyundan çıkan Ozan Kabak’ın son durumu belli oldu. TFF’den yapılan açıklamaya göre dizinde yırtık tespit edilen Ozan Kabak ameliyat oldu. TFF konuya ilişkin açıklamasında, “İtalya …
15 Yaşındaki Çocuk AVM Önünde Bıçaklanarak Öldürüldü!
İngiltere’nin Birmingham kentinde West Bromwich’teki New Square alışveriş merkezinde bıçaklanan çocuğun ardından alışveriş merkezi tamamen kapatıldı. Bıçaklı saldırının nedeni ve saldırganın kimliği tespit edilemedi. Bir polis sözcüsü yaptığı …